1. Domů
  2. RedCraft WIKI
  3. RESOURCE PACK SERVERU

RESOURCE PACK SERVERU

Náš server používá vlastní ResourcePack, který do hry přidává nové itemy, zvuky, 3D modely, entity a další. ResourcePack také pozměňuje některé stávající blocky kterými například jsou RedStoneLampy, Levery, EnchantTable, Torchky atp. Vše je řešeno v co nejmenším měřítku – tak aby to bylo zkrátka optimalizované i pro slabší počítače. ResourcePack je také plně kompatibilní se shadery i s Optifine, který však doporučujeme stáhnout.

 

Instalace Módu Optifine

Není to podmínkou, ale doporučujeme ti stáhnout si a nainstalovat mód Optifine. Minecraft totiž neumožňuje z nějakého důvodu vícero textur pro některé předměty či entity. Proto když si stáhneš Optifine tak tyto změny uvidíš také.

Optifine stáhneš ZDE. Pokud tam nevidíš svoji verzi hry, zkus kliknout na „Preview versions“.

 

Aktivace ResourcePacku

ResourcePack se pokusí stáhnout sám po prvním připojení k serveru, server se hráče zeptá na ANO nebo NE zdali chce stáhnout resourcePack, podle toho se resourcepack následně stáhne. Velmi doporučujeme ale zvolit možnost ANO, nebo následně hráč na serveru neuslyší nové zvuky a neuvidí ani nové entity, blocky či itemy.

Co dělat když se server nezeptá na stažení resourcePacku, případně co dělat když hráč klikne na NE ale chtěl by RP stáhnout?

V seznamu serveru klikni na náš server, pak na EDIT a tam nastav „Server resource packs:“ na ENABLED

Poté se už normálně můžeš připojit na server a RP by se ti měl sám stáhnout a aktivovat.

 

Ověření funkčnosti ResourcePacku

Lze si to ověřit na /SPAWN a nebo v pause menu v sekci s Achievementy…

 

Pomohl Vám tento článek? Ano Ne